Dětstké skupinové pobyty

  Dovolujeme si Vám nabídnout pro Vaše žáky a studenty celoroční ozdravné pobyty (škola v přírodě) v týdenních turnusech od soboty do soboty, nebo šestidenní, v našem rodinném penzionu v obci Miškovići na ostrově Pag v Chorvatsku.

  Penzion se nachází cca 10m od moře v těsné blízkosti malého rybářského přístaviště, písčitých a obláskových pláží a oploceného dětského hřiště. Provoz vozidel je zcela minimální, neboť ulice je slepá. Obec Miškovići je vzdálena cca 30km od starobylého města Zadar a ostrov Pag je spojen s pevninou neplaceným mostem. Pravidelná autobusová městská linka v místě.

  V penzionu je k Vaší dispozici 8 čtyřlůžkových pokojů (dvě patrové postele) a 2 dvojlůžkové pokoje pro doprovod (32+4 lůžka), z toho 7 pokojů s vlastním sociálním zařízením, 3 pokoje mají společné sociální zařízení. Klimatizace, TV SAT, Wi-Fi. Jídelna s terasou sloužící též jako učebna a společenská místnost.

  V ceně pobytu zajišťujeme plnou penzi, celodenní pitný režim a svačinový balíček na cestu domů. Pobyt a strava doprovodu je zdarma.

  Jsme Češi a provoz uvedeného rodinného penzionu zajišťujeme sami prostřednictvím naší Chorvatské společnosti.

  Cena 8 denního pobytu (7 nocí) je 4.500,-Kč (180€)/osoba bez dopravy při plném obsazení. Cena pobytu v měsících od dubna do června 2018 je zlevněna na 4.000,-Kč (160€)/osoba. Cena 6 denního pobytu (5 nocí) je 3.375,-Kč (135€)/osoba. Od dubna do června 2018 pouze 3000,-Kč (120€)/osoba. Sleva při dlouhodobé spolupráci je samozřejmostí.

Pobytová taxa, platí se městu, 1€/osoba/noc, děti od 12 do 18 let 0,5€/osoba/noc, děti do 12 let – zdarma (není zahrnuta v ceně pobytu).

Doprava dle ceny dopravce (zajišťuje škola). Možnost finanční spolupráce se školou na předchozím nebo dalším turnusu (poskytneme informace o škole).

Kompletní zajištění pobytu s dopravou též s CK CERES Bohemia s.r.o. Brno. Autobus máte k dispozici po celou dobu pobytu (výlety) http://www.chorvatskoonline.cz/

Těšíme se na Vaší spolupráci s námi a věříme, že Vás naše nabídka zaujme. Termín zahájení pobytů ve školním roce 2017/2018 je možný již od května.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na pkm.mamacamp@seznam.cz

S přáním krásného dne

Petr a Karolína

P.K.M. Mamacamp d.o.o.

Put Mula 26, Miškovići, Chorvatsko

e-mail: pkm.mamacamp@seznam.cz